Ta bort | Produkt | Antal × Pris | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Din varukorg är tom. |
DogCoach Doghandler bag – vol 2.0
VI LÄGGER BESTÄLLNING TILL DogCoach DEN 15:e VARJE MÅNAD. DÄRFÖR ÄR DET LÄNGRE LEVERANSTID PÅ DENNA PRODUKT BEROENDE PÅ NÄR I MÅNADEN DU BESTÄLLER!
Allt du behöver för hundpromenader i en praktisk cross-over-väska, perfekt för att matcha din sommarutrustning när du har brist på fickor. Tvättbar snacksficka med stag – öppen snäpp för godbitar. Pip för att få hundens uppmärksamhet i nödsituationer.
- Enkel ficka för bajspåserullen
- Extra utrymme med blixtlås för mobiltelefon, nycklar och plånbok
- ”Hemligt” -rum för leksaker och dummies
- Tilläggsficka för vattenflaska
- Lättvättat material
- Justerbar axelrem